На засніженій дорозі – затор із іноземних вантажівок

Снігопади спровокували справжній колапс у Глухові. Справа в тому, що всі великі машин-багатотонники, що прямують на митниці «Бачівськ» та «Катеринівка», їдуть через райцентр. Цілодобово в містечку не припиняється потік фур, і всі до цього явища давно звикли. Однак в суботу виникла критична ситуація: вантажівки до Глухова потрапляють, а з нього не виїжджають: засніжена і нечищена дорога не дозволяє пересуватися. У підсумку до полудня на вулицях утворилися затори, в яких намертво засіли десятки машин.

Одна із завантажених цінним товаром фур спробувала проїхати, але її нахилило і розвернуло юзом, і автомобіль перекрив всю проїжджу частину, не залишивши місця навіть для легковиків. Щоб поставити її на колеса, довелося вдаватися до допомоги рятувальників, поліції, дорожніх служб.

Ми побували на місці події і поспілкувалися з водієм того злощасного авто. Керманич-молдаванин виглядав дуже засмученим, сказав, що влетів на гроші. Причому, не зі своєї вини, а через погодні умови.

8128 8129

Оксана Ковальова, Ваш Шанс

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах