Обласна прокуратура звинуватила власника будівельної компанії “Федорченко” у спекуляціях

Як ми вже повідомляли, суд зобов’язав будівельну компанію “Федорченко” сплатити до міського бюджету близько 20 мільйонів гривень, скасувавши рішення виконкому Сумської міської ради від 23.08.2017 року, яким цей забудовник звільнявся від пайових внесків у розвиток інфраструктури м.Суми. Нагадаємо, справа стосується забудови 4, 4 га у районі вулиці Інтернаціоналістів.

Прес-секретар прокурора Сумської області Наталя Науменко наголошує, що власник БК “Федорченко” Віктор Федорченко спекулює на тому, що позов нібито впливає на видачу квартир сумчанам, ошуканим “Номаком”. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці, додавши на підтверждення своїх слів відео:

“Яскравий приклад того, як спекулюють думкою людей, які потрапили в пастку. Позов прокуратури жодним чином не впливає на видачу житла ошуканим вкладникам. У судовій залі Віктор Федорченко говорить, що питання про звільнення його від сплати пайових внесків обговорювалось на нараді за участі прокуратури (відео 2018 року). Це НЕПРАВДА!!! Йшлося лише про не оскарження виділення 4,4 га земельної ділянки та закриття кримінального провадження (відео 2015 року). Рішення про звільнення від сплати 4% на тій нараді (а вона була ЛИШЕ ОДНА) НЕ ОБГОВОРЮВАЛОСЬ ВЗАГАЛІ, воно ПРИЙНЯТО у 2017 РОЦІ”.

bezymyannyj

 

Поділитися в соціальних мережах