Охтирські сапери повернулися з Донбасу

На місце своєї постійної дислокації повернулися військовослужбовці інженерного полку, які упродовж шести місяців виконували завдання у районах проведення операції об’єднаних сил на Донбасі.

Виявлення та знешкодження вибухобезпечних предметів, які не розірвались, зачистка від мінних пасток переднього краю та звільнених територій, а також відновлення інфраструктурних об’єктів — такою була щоденна робота військових саперів.

Попри важку працю в бойових умовах, військові постійно удосконалювали свою майстерність, тренуючись на полігонах, адже від професіоналізму сапера залежить не лише його власне життя, а й життя інших військовослужбовців та мирних мешканців.

“Заслуга того, що бойові завдання були виконані успішно, це звісно, заслуга особового складу — дійсно професіоналів своєї справи. Дякую за службу!” — наголосив начальник Охтирського гарнізону, командир військової частини А0563 Денис Дикий.

Військовослужбовців нагородили медалями та відзнаками Міністерства оборони та громадських організацій, а один з підрозділів отримав надувний човен.

Після довгоочікуваного відпочинку у колі рідних військові сапери знову вийдуть на тренувальні полігони, готуючись до нових викликів армійського життя.

 

 

Поділитися в соціальних мережах