Оркестр Збройних Сил України відіграв концерт у Сумах

Учора, 14 вересня, оркестр Збройних Сил України та гурт «Шабля» виступили в Сумах у рамках концертного туру. Другий етап проекту «Браття українці» – з оновленою програмою.

У склад оркестру входить 60 чоловік. У репертуарі туру – 16 пісень.

«Це у нас іде глобальний тур, тому що у нас було десь 18 концертів у зоні ООС від міста Щастя до Маріуполя. А зараз ми їздимо Східною Україною, а у листопаді місяці будемо їхати Західною Україною з цим проектом. Ідея проекту об’єднати громадян, дати надію українцям», –  розповів лідер гурту «Шабля» Вова Гейзер

Ігор Биковський, керівник Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України, зазначає: «Вона патріотичного напрямку. Ми виконуємо концертні твори лише українською мовою. І наша ціль – це патріотичне виховання молоді й здружити нашу всю Україну, що вона є одна єдина».

Організатори додали авторських пісень та презентували нову композицію під назвою «Слава Україні». Другий етап Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Браття Українці» триватиме до 1 жовтня. І пройде 15 містами України.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах