Патрульні допомогли бабусі, яка в зачиненій квартирі не могла самостійно піднятися з підлоги

У новорічну ніч екіпаж патрульних отримав повідомлення про надання термінової допомоги літній жінці в одній із квартир житлового будинку на вулиці Герасима Кондратьєва.

Вартові порядку оперативно прибули на місце події. Сусіди, які викликали інспекторів на допомогу, пояснили, що у квартирі проживає самотня бабуся, яка має перелом руки. Через зачинені двері було чутно, що вона прохає їй допомогти.

«Оглянувши квартиру через вікно з вулиці, я побачив бабусю, яка нерухомо лежала на підлозі та продовжувала кликати на допомогу. На той момент було незрозуміло в якому вона стані, тож лічені хвилини могли вартувати життя. Ми вирішили потрапити до житла через вікно», — розповідає поліцейський 4-ї роти батальйону управління патрульної поліції в Сумській області Олександр Дружинін.

Уже у квартирі поліцейські виявили 80-річну бабусю, яка не могла самостійно піднятися, а також жалілася на біль у ногах та руці. Швидко відчинивши двері, патрульні впустили у квартиру лікарів, які надали допомогу жінці. Сусіди ж допомогли полагодити вікно.

 

Поділитися в соціальних мережах