Підліток шокував батьків кримінальною витівкою

Про крадіжку скутера до поліції повідомив 45-річний житель Шостки. Заявник розповів, що залишив свій двоколісник біля входу в кафе, а коли повернувся, виявив його зникнення.

Відеокамера, встановлена біля входу в закладу, чітко зафіксувала момент крадіжки транспорту та юнака, який скоїв цей злочин. Останнього протягом доби розшукали співробітники місцевої поліції та доставили до відділку.

Підозрюваним виявився місцевий неповнолітній хлопець. Підліток того вечора повертався додому, і, побачивши припаркований без нагляду чужий скутер, скористався нагодою, щоб забрати його з собою. На ніч залишив у дворі свого будинку, а з ранку планував заховати «здобич» у більш надійне місце.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження, в рамках якого з‘ясовують мотиви та обставини злочину. Через юний вік зловмисника до нього будуть застосовані заходи виховного характеру, а з батьками вже проведено відповідні бесіди. Подружжя шоковане вчинком сина, і запевняє правоохоронців, що вони зроблять все від них залежне, щоб не допустити повторення подібних випадків.

Поділитися в соціальних мережах