Підприємство на Сумщині через суд змусили платити більше оренди

Господарським судом м. Києва завершено розгляд справи за позовом прокуратури Сумської області в інтересах держави до ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» та ухвалено рішення про збільшення розміру щомісячних орендних платежів, які підприємство має сплачувати до Державного бюджету України за використання державного майна – цілісного майнового комплексу Охтирських теплових мереж.

Як повідомив начальник управління прокуратури Сумської області Олександр Рубан, прокуратурою встановлено, що ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ», користуючись державним майном для виробництва, транспортування і постачання теплової та електричної енергії на території м. Охтирки, упродовж тривалого часу уникала перегляду ставок орендної плати, внаслідок чого замість близько 500 тис. грн у бюджет сплачувала близько 40 тис. грн на місяць, тобто у 12 разів менше, ніж це передбачено нормативно-правовими актами.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах