Підривача банкоматів продовжать тримати під вартою

9 січня 2018 відкладено розгляд кримінального провадження стосовно громадянина П., у зв’язку з викликом свідків. Наступне судове засідання відбудеться 12 січня 2018 року, о 10:00.  Цього ж дня постановою суду продовжено термін утримання під вартою обвинуваченого П. до 16:00 7 березня 2018, повідомляє прес-служба Зарічного районного суду.

Нагадаємо, громадянин П. звинувачується в тому, що протягом серпня 2016 року – лютий 2017 на території м.Суми та інших населених пунктах Сумської області проникав у нежитлові приміщення, в яких знаходилися банкомати, і за допомогою вибухового пристрою пошкоджував корпуси банкоматів. Таким чином обвинувачений П. мав на меті викрадення грошових коштів, які там знаходилися.

23 лютого 2017 близько 3:55 обвинувачений П., при пошкодженні чергового банкомату, був помічений співробітниками Управління поліції охорони в Сумській області. Надалі, щоб уникнути затримання, обвинувачений П. кинув сумку з грошима, зробив постріли з вогнепальної зброї і заподіяв працівникові поліції вогнепальні поранення. Крім того, обвинувачений намагався втекти з місця скоєння злочину на службовому автомобілі працівників поліції.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах