Після трагедії в Сумах у Конотопі взялися перевіряти ліфти

У Конотопі зупинили два ліфти, розташовані в будинку по вулиці Свободи, 34. Як повідомляє прес-служба Конотопської міської ради, це зробили у зв’язку з закінченням терміну їхньої експлуатації та потребою у капітальному ремонті.

Даний будинок знаходиться у власності ОСББ, яке наразі не отримало дозвіл на експлуатацію ліфтів. За допомогою у вирішенні питання представники об’єднання співвласників звернулися до міської влади. Наразі ведеться пошук підрядної організації, яка не лише відремонтує підйомники в багатоповерхівці, а й зможе ввести їх в експлуатацію та взяти на обслуговування. На капітальний ремонт даних ліфтів з міського бюджету виділено близько 400 000 грн.

Секретар міської ради Тетяна Сизон дала доручення управлінню ЖКГ міської ради якнайшвидше заключити усі необхідні договори і розпочати ремонтні роботи.

«Прошу поставитися до цього питання дуже серйозно. Справність ліфтів у місті – то безпека наших мешканців. Не можна допустити, щоб чиясь недбалість призвела до нещасних випадків, один з яких, як ми знаємо, нещодавно мав місце в Сумах», – говорить посадовиця.

На сьогоднішній день у житловому фонді Конотопа нараховується 52 ліфти, обслуговуванням яких займається організація «Міськсумиліфт».

 

Поділитися в соціальних мережах