Активіст: поки Конотоп замітає снігом, мер гріється в Італії

Вчорашня негода застала керманичів Конотопа зненацька, а точніше – взагалі не застала на рбочих місцях.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє місцевий активіст Ігор Чорний.

За його словами, міський голова Артем Семеніхін наразі відпочиває у сонячній Італії, “Іноземцева (заступник з УЖКГ) також вирішила відпочити і ще вчора оформила «відрядження» і майнула до Одеси. Екс-секретар Багрянцева сьогодні переймалась створенням, вдумайтесь!!! мовної поліції. Це мабуть, щоб водії і пішоходи, буксуючи в заметах, матюкали чемно цих горе-керівників. Бородачі Степанченко та Фещенко взагалі десь зникли і з’явились в міськраді після обіду, «обдаровуючи» присутніх стійким перегаром.”

На дорогах міста творився безлад, тільки аварій, за інформацією Ігоря Чорного, сталося близько 20.

snimok-7-png-pagespeed-ce-cihhopwjm_

Джерело: http://konotop.in.ua/

Нагадаємо, за результатами опитування, проведеного сайтом “Сумські дебати”, голова Сумської ОДА Микола Клочко та міський голова Конотопа Артем Семеніхін  отримали звання “Людина року-2017”.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах