Полісмени затримали наркомана з кримінальним минулим

Наркозалежна особа, аби роздобути гроші на чергову «дозу», здатна не тільки збути за будь-яку ціну останнє своє майно, але й вчинити крадіжку, грабіж чи навіть зважитися на розбійний напад.

Цього 42-річного жителя Глухівщини працівники поліції знали як чоловіка, схильного до вчинення майнових злочинів – раніше він вже був кілька разів судимий за крадіжки. А нещодавно його було запідозрено ще й у виготовленні та зберіганні наркотиків. Працівники Глухівського відділу поліції вилучили у нього в будинку пластикові пляшки, шприци, миску та каструлю з залишками маку та рідиною із різким запахом ацетону. Як припускають полісмени, він, скоріш за все, виготовляв розчин опію ацетильованого для внутрішньовенних ін‘єкцій. Сам же зловмисник пояснює, що «випадково знайшов насіння маку, а собі залишив для власного вживання».

Наразі вилучений посуд та рідина з нього направлені на експертизу, за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.309 КК України (незаконне виготовлення, придбання, зберігання…наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), в рамках якого слідчі перевіряють версію підозрюваного та з’ясовують причетність його до можливого розповсюдження наркотичних речовин.

Поділитися в соціальних мережах