11 із 13 членів колегії ОДА визнали роботу очільника Лебединської РДА незадовільною

Голова облдержадміністрації Микола Клочко назвав роботу очільника Лебединської райдержадміністрації Віктора Химича незадовільною і запропонував внести до протоколу засідання колегії облдержадміністрації питання щодо його притягнення до дисциплінарної відповідальності. За таке рішення проголосувало 11 членів колегії з 13 присутніх, двоє утримались.

«Голова райдержадміністрації має займатись реальними справами, а не самопіаром. Також у голів райдержадміністрацій має бути взаємодія з міськими керівниками. Люди і район не мають страждати від того, що голови щось не поділили», – наголосив голова облдержадміністрації Микола Клочко.

У ході доповіді Віктор Химич говорив, що район виконав 20 з 39 пунктів розпорядження, яке надав керманич області лебединській владі більше місяця тому.

«Адміністративна, медична, освітня реформи в районі не реалізовуються. До того ж, наразі прокуратура проводить слідчі дії щодо перевищення повноважень голови райдержадміністрації», – повідомив заступник голови облдержадміністрації Микола Подопригора та на конкретних прикладах довів, що «виконання» доручень є тільки на папері.

Представник громадськості Лебединщини зазначила, що Віктор Химич не має достатнього досвіду роботи, щоб ефективно керувати районом, а його перший заступник купила диплом вищого навчального закладу і тільки цього року збирається вступати на перший курс Сумського національного аграрного університету – це підтвердила прокуратура.

dsc_0121

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

 

Поділитися в соціальних мережах