40 мільйонів з бюджету: У Лантушенка ростуть апетити

На сесії 22 грудня Сумська обласна рада планує розглянути проект програми розвитку фізичної культури і спорту в Сумській області на 2017-2020 роки.

Вартість програми, розрахованої на 4 роки, складає 40 мільйонів 438 тисяч гривень. З них 39 млн 784 тисяч планується отримати з обласного бюджету.

Програма переслідує традиційні благородні цілі: від популяризації здорового способу життя і профілактики хвороб – до формування патріотичних почуттів у громадян та позитивного іміджу держави у світовому співтоваристві. Досягати цієї мети розпорядники бюджетних коштів планують шляхом витрат на: створення умов для забезпечення оптимальної рухової активності різних груп населення, популяризацію здорового способу життя та подолання суспільної байдужості до здоров’я населення, підтримка та розвиток олімпійського, неолімпійського, паралімпійського та дефлімпійського руху, а також розбудова спортивної інфраструктури.

Розробником і відповідальним виконавцем програми є управління молоді та спорту Сумської ОДА, яке очолює Дмитро Лантушенко.

Зауважимо, що аналогічна програма на період з 2012 по 2016 роки коштувала бюджету майже удвадцятеро дешевше – 223 тисячі гривень.

Нагадаємо, не так давно Лантушенко пояснив, як “на халяву” можна отримати цілий таунхаус.

Джерело: sumy.depo.ua

Поділитися в соціальних мережах