Активіст: На мера Мішеля поскаржитися нереально

Днями у Глухівському суді розглядалася скарга громадського діяча Ігоря Геца, в якій він просив визнати незаконною бездіяльність слідчого Глухівського відділу поліції О. Москалика, пише nedelya.info.

– Я ще 26 вересня написав заяву, якою просив внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати кримінальне провадження за ознаками вчинення міським головою Глухова Мішелем Терещенком службової недбалості. Він, перейнявши на себе функції судових органів, перевищуючи свої службові повноваження, кілька разів з екранів телевізорів на всю Україну оголосив голову Сумської облдержадміністрації злочинцем. Але кримінальне провадження так і не було розпочате, тож я звернувся до суду, – говорить голова ради ГО «Сумське слобідське об’єднання» Ігор Гец.

За словами чоловіка, він багато разів чув від Мішеля Терещенка, що правоохоронні органи того цькують, що замучили різними справами, допитами і т. д. А натомість у Глухові побачив абсолютно протилежну картину, коли за його заявою навіть не внесли відомості до ЄДРДР, що вже саме по собі є неприпустимим.

– Та й суддя замість того, щоб задовольнити скаргу, незаконно відмовив. На камеру пан суддя сказав, що не хоче брати участі у політичних іграх. При чому взагалі якась політика до неупередженого рішення суду? Я вперше зіткнувся з глухівськими реаліями і був шокований: навіть поскаржитися на Мішеля нереально, його чомусь оберігають і прикривають і поліція, і суд, – розводить руками І. Гец.

Нагадаємо, міський голова неодноразово називав губернатора Миколу Клочка керівником організованої корупційної діяльності в області, погрожував відрубати голову на гільйотині, звинувачував у геноциді глухівчан.

Поділитися в соціальних мережах