Активісту вручили повістку під час сесії

Сесійне засідання Глухівської міської ради, яке відбулося 27 листопада,  тривало довго – розпочалося о 15.00, а закінчилося близько 21.00. Найактуальнішим було питання реорганізації глухівської медицини, на функціонування якої в її теперішніх масштабах у міської влади наступного року бракнутиме коштів. Відбулася дуже палка дискусія між керівником глухівської ЦРЛ Віталієм Горбасьовим та секретарем міськради Оленою Демішевою.

Головлікар озвучив пропозиції економії коштів, на суму близько 2 млн грн, де передбачено, зокрема, зміну статусу відділення переливання крові (з перетворенням на пункт), переведення служби швидкої допомоги, як це передбачено існуючими нормативами, у відання ЦПСМД, та низку інших організаційних змін, без значного скорочення лікарських ставок та ліжко – місць.

Секретар зазначив, що зекономити треба близько 16 мільйонів. Ніякого певного рішення щодо майбутнього медицини поки не прийнято – реальні кроки здійснять вже після нового року. Депутати рішуче відмовилися від придбання для потреб міста штучної ялинки за 350 тис. грн і не прийняли рішення про присвоєння чергового рангу Мішелю Терещенку. І цього разу не визначилися з доповненням об’єктів, що підпадають під приватизацію.

Вдалося схвалити звичні земельні питання, затвердити звіт про виконання бюджету за 9 місяців, детальний план територій, внести зміни до програми соціально – економічного розвитку – 2017, виділити додаткові кошти на оснащення системи вуличного освітлення новими економними світлодіодними світильниками, міську цільову програму допомоги АТОвцям тощо.

Одним із найбільш вражаючих моментів сесійного засідання стало прилюдне вручення військовим комісаром Олександром Коваленко повістки для проходження призовної медкомісії відомому громадському активісту Павлу Панкову.

Джерело: http://kourier.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах