Апеляційний суд відклав розгляд корупційного правопорушення секретаря Сумської міськради

Відповідне клопотання про перенесення розгляду справи заявила особа, яка притягується до адміністративної відповідальності. Секретар органу місцевого самоврядування обґрунтовував прохання до суду тим, що хоче залучити до участі в справі ще одного захисника, який у сьогоднішнє засідання з’явитися не зміг, так як задіяний у розгляді кримінальної справи, що розглядається в іншому суді.

Апеляційний суд задовольнив клопотання секретаря Сумської міської ради, оскільки відповідне право особи передбачене чинним законодавством, і призначив наступне судове засідання на 16 травня на 8 год. 30 хв. З метою дотримання розумних строків розгляду справи, сторону захисту було повідомлено про необхідність ознайомлення іншого захисника з матеріали адміністративного правопорушення, аби в наступному судовому засіданні не заявлялися клопотання про необхідність чергового перенесення розгляду справи.

Довідково: постановою Зарічного районного суду м. Суми секретаря Сумської міської ради VII скликання було притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Поділитися в соціальних мережах