Авакова попросили вгамувати апетити начальника поліції Білопілля

На офіційній сторінці Миколаївської громади у Фейсбуці з’явився пост про “курячу сліпоту” білопільських копів, у якому жителі викривають начальника Білопільського відділку поліції у непомірних апетитах.

“Адміністративна реформа в Україні йде семимильними кроками. Люди роблять свідомий вибір на користь майбутнього, добровільно об’єднуючись у територіальні громади. Процес складний і «палиць у колесах» реформатори-першопрохідці рахували тисячами. Як правило, гальмування відбувалось на перших етапах створення громад. Але й сьогодні є приклади шантажу «пузатих» бюджетів громад із боку чиновників різного калібру і, що найбільш огидно, правоохоронців.

Сесія Миколаївської селищної ради 14 червня одностайно проголосувала за звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та начальника Нацполіції Сумщини Миколи Лушпієнка. Депутати просять вгамувати апетити начальника Білопільського відділку поліції, який після чергової відмови громади у виділенні райвідділу коштів залишив на всю територію одного дільничного інспектора. Дівчина, що займає цю посаду, 2 дні тому вийшла з дискретної відпустки й змушена одразу ж написати рапорт на звільнення. За її словами, обслуговувати 457 квадратних кілометрів території та більше ніж 10000 громадян, що проживають у 38 населених пунктах, без службового автомобіля нереально.

Керівництво Білопільського райвідділу робить вигляд, що не бачить проблеми, кажуть депутати. Ця сліпота могла б минути, якщо б немаленький бюджет селища виділив кошти для допомоги райвідділу. Проте, на такі умови депутати не пішли, бо сподіваються, що після цього звернення керівництво МВС все-таки зверне увагу на результати атестації керівного складу Білопільського райвідділу, і зробить все для того, щоб поліція працювала однаково добросовісно на всіх громадян України”.

Поділитися в соціальних мережах