Чому в сумському дитсадку руйнується паркан, або злочин за гроші громади

Захват мера Сум Олександра Лисенка активними роботами дорожників над об’єктами біля навчальних закладів містяни не розділяють. Навіть більше того – критикують «новітню технологію», за якою ці роботи ведуться.

«Замість нормального вирівнювання рівня тротуру береться шифер, підкладається під паркан дитячого садка (у 12-му мкрн, – ред.), насипається пісок, тоді кладеться асфальт. Паркан вже повело від цієї технології, далі він завалиться на дітей. І весь бруд піде в дитсадок, а також у всі двори уздовж яких таким способом усе це будується. Через кілька метрів паркану рівень тротуару знов іде униз, тобто штучно піднімати його не було жодної необхідності. І таке спостерігається у всьому цьому будівництві», – написав у Фейсбуці Wlodek Niedzwied.

Сумчанин наголошує, що асбоцементний шифер заборонений до використання у Євросоюзі як канцероген, що сприяє захворюванню на рак. Його обурює той факт, що цей матеріал безкарно утилізують біля дитячого садочка.

Wlodek Niedzwied також звертає увагу на те, що будівництво відбувається без жодного затвердженого проекту, що по суті є «злочин за гроші громади». Як наслідок – паркан може рухнути, адже навантаження на нього не прораховане.

14721528_1086082624802758_4638869832415532224_n

Поділитися в соціальних мережах