Адвокати мера Ромен ігнорують суд

Сьогодні, 6 березня, підготовче судове засідання не відбулося, оскільки не з’явилися захисники обвинуваченого мера Ромен Сергія Салатуна.

Від одного з трьох адвокатів надійшла заява про відкладення справи у зв’язку із зайнятістю його в іншому судовому процесі, два інші не повідомили причини неявки в судове засідання.

Сторона звинувачення вважає, що неявка на судове засідання захисників розцінюється як неповага до суду, а тому в разі подальшого зриву судового засідання за такими ж підставами необхідно буде відповідно відреагувати, повідомивши кваліфікаційну дисциплінарну комісію адвокатури.

Наступне судове засідання призначене на 16 квітня на 13.00.

Нагадаємо, мера Ромен звинувачують у тому, що він вимагав, а згодом і отримав 50 000 грн неправомірної вигоди від регіонального менеджера одного з підприємств за надання дозволу на будівництво, експлуатацію та технічне обслуговування комп’ютерних та кабельних мереж на території міста Ромни. Спочатку він отримав 10 000 гривень за внесення цього питання на розгляд виконавчого комітету Роменської міської ради, а при отриманні другої частини в розмірі 40 000 гривень його затримали правоохоронні органи.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна, повідомляє прес-служба Роменського міськрайонного суду.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах