Депутат: Боротьба з корупцією перетворилася на шоу

Незважаючи на гучні заяви про посилену боротьбу з корупцією, діюча влада повністю втратила довіру серед українців та міжнародних партнерів. Так прокоментував депутат Сумської облради від партії “Відродження” В’ячеслав Бершов дані міжнародного дослідження компанії Ernst & Young, присвяченого ризику шахрайства в Європі, на Близькому Сході, в Індії та Африці (EMEIA): у ньому Україна очолила рейтинг найбільш корумпованих країн світу.

«За рівнем корупції та хабарництва наша країна випередила Кіпр і Грецію. Більше того, експерти впевнені, що Україна носитиме цей «титул» і далі, адже боротьба з корупцією тут перетворилася на шоу і звелася лише до спроб перенести відповідальність на колишніх керівників країни (так званих «попередників») та обіцянок розслідувати гучні справи.

Відповідальність же за неефективну боротьбу з корупцією лежить виключно на діючому керівництві України. Влада має перестати імітувати боротьбу з корупцією, інакше це призведе до того, що великі міжнародні інвестори просто відмовляться заходити на український ринок», – зазначив В’ячеслав Бершов.

Нагадаємо, компанія Ipsos MORI, що займається міжнародними ринковими дослідженнями, у період з листопада 2016 року по січень 2017 року, на замовлення компанії EY провела 4100 інтерв’ю в 41 країні регіону EMEIA. Серед респондентів – члени рад директорів, керівники середньої і вищої ланки, а також інші співробітники, які представляють компанії різних розмірів та з різних галузей.

Поділитися в соціальних мережах