Депутат будує храм на Сумщині

Депутат облради Віктор Ладуха став головним меценатом у справі побудови храму парафії Святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії УПЦ КП у Бурині.

До 50-х Буринський район став єдиним на Сумщині, де не залишилося жодного храму, – усі були зруйновані. Після проголошення Україною незалежності священики проводили служби у пристосованих приміщеннях. Єдиний справжній храм зусиллями меценатів і жителів села кілька років тому постав в Успенці.

У 2014 -му, коли Ладуха очолював Буринську РДА, на Привокзальній площі райцентру заклали фундамент для будівництва храму. Через нестабільну ситуацію в країні майже рік на новобудові панувало затишшя. Але з приїздом до Бурині о. Дмитрія будівництво відновилося. До нього долучилися більше сотні парафіян, підприємців, фермерів, які допомагали коштами й матеріалами.

У грудні 2016 року відбулося освячення і встановлення на храмі малого купола і надкупольних хрестів, які підняли на 30-метрову висоту. Ладуха запевнив присутніх, що восени поточного року має відбутися освячення вже новозбудованого храму.

Нагадаємо, нещодавно конотопський радикал Спартак Сергієнко випустив нову серію відеопроекту “Інша думка”, в якій під прицілом був саме депутат Сумської облради Віктор Ладуха. У “фільмі” Сергієнка він виконує роль “рекетира з Бурині”.

Поділитися в соціальних мережах