Депутат-бютівець просунув розміщення своїх 7 хлібних кіосків у центрі Сум

Про сумнівні вчинки депутата Сумської міської ради від ВО “Батьківщина” Ігоря Кушніра задля процвітання власного бізнесу розповів екс-директор департаменту містобудування і земельних відносин Анатолій Жук. Так, за його словами, народний обранець спершу заявив, що не буде голосувати за розміщення своїх 7 хлібних кіосків у центрі Сум у зв’язку із конфліктом інтересів, та насправді голосував по кожному пункту.

“Справа полягає в тому, що на липневій сесії серед питань порядку денного розглядалися проекти рішень про надання строкового сервітуту під розміщення хлібних кіосків Кушніру І.Г. – він же депутат від партії “родіна”!
Звичайно проекти були проголосовані позитивно і щасливий депутат отримав аж 7 кіосків у центральній частині міста!
Про порушення закону і інших нормативно-правових актів, як наприклад – схема розташування Т/С у місті написав навіть юрист від природи матінки – пан Чайченко! Але то могло зашкодити звичайному сумчанину-підприємцю, але ж не члену “родіни”!
Під час голосування депутат Кушнір оголосив про те, що не буде голосувати, так як має конфлікт інтересів, про що письмово повідомив головуючого та депутатів! Цей факт навіть відображений в остаточному протоколі сесії!
Та як вже зараз стало відомо – голова говорила, а ці неслухняні пальці, а можливо навпаки дуже слухняні – тиснули на кнопку “ЗА” – УСІ СІМ РАЗІВ!!!
P.S. То як гадаєте друзі, який діагноз у цієї події чи людини-депутата??!!! Шо то було?!!
Як на мене – в найближчій перспективі протокол про коррупцію!
Доречі номера рішень Ради наступні:2444, 2445,2446,2447,2448,2449,2450- МР”, – пише Жук на своїй сторінці у Фейсбуці.

Поділитися в соціальних мережах