Депутат міськради відмовився від брата

Апеляційним судом Сумської області залишено без змін постанову Охтирського міськрайонного суду про притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, депутата Охтирської міськради – голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Як повідомила прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Людмила Кулинич, депутат міської ради спочатку на засіданні постійної комісії, а потім і під час засідання чергової сесії міськради взяв участь у розгляді питання та голосуванні про надання дозволу на розробку проекту землеустрою земельної ділянки під будівництво індивідуальних гаражів своєму рідному брату.

Під час судових засідань депутат категорично заперечував родинні відносини зі своїм братом, стверджував, що вони не спілкуються, однак прокуратурою документально доведено, що вони є близькими особами у розрізі антикорупційного законодавства.

Наразі прокуратурою також готується позов у рамках представництва щодо скасування рішення про виділення земельної ділянки.

Поділитися в соціальних мережах