Депутат облради: Це була помилка влади, яка коштувала життів

Верховна Рада підтримала законопроект «Відродження» №5534, яким скасовується «Закон Савченко». Про це йдеться на офіційній сторінці політсили у Фейсбуці.

Нагадаємо, з грудня 2015 року в Україні діяла норма про «день за два» в СІЗО — один день попереднього ув’язнення зараховувався за два дні позбавлення волі при обчисленні судом строку покарання. Тепер же день перебування в СІЗО буде зараховуватися за день позбавлення волі.

«Закон Савченко, прийнятий Верховною Радою в 2015 році, помітно погіршив криміногенну ситуацію в країні, адже з 10 тисяч звільнених 1,5 тисячі скоїли повторні злочини. Це була помилка влади, яка (за офіційними даними) коштувала 55 життів, 22 зґвалтувань, 660 розбійних нападів.

Погодьтеся, неможна подолати кримінальний безлад у державі, випускаючи на свободу убивць, бандитів та розбійників. Тому скасування закону Савченко вже призупинить зростання злочинності — принаймні на якийсь відсоток. Сама ж ситуація з підтримкою такого закону має стати для влади важливим уроком на майбутнє — у прийнятті серйозних для суспільства рішень», — наголосив депутат фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Юрій Меєрович.

Поділитися в соціальних мережах