Депутат Перепека зробив офіційну заяву

Припинити політику дискримінації, зняти блокаду та розпочати загальнонаціональний діалог закликали депутати фракції “Опозиційний блок” під час сьогоднішньої сесії міської ради. Таку позицію озвучив керівник міської парторганізації Ігор Перепека.

Зокрема, у своєму виступі політик зазначив:

«Фракція “Опозиційний блок” у Сумській міській раді висловлює свій протест проти політики дискримінації та пригноблення прав громадян, яку проводить центральна влада. Спроби грубого втручання в суспільні та гуманітарні процеси – це пряме порушення конституційних соціальних і культурних прав.

Сьогодні для всіх українських громадян очевидно, що радикальними націоналістичними рішеннями влада намагається прикрити провали у політичній, економічній і соціальній сферах. Намагається приховати нездатність припинити війну, намагається відвернути увагу людей від розвалу економіки і виправдати бідність.

Отже, ми наполягаємо на: відмові від «блокад», «заборон» та кримінальних переслідувань як методу вирішення внутрішньополітичних проблем; визнанні за мільйонами українських громадян їхніх природних, культурних та соціальних прав, права на іншу політичну позицію; розпочинанні загальнонаціонального діалогу, який буде спиратися на безумовне дотримання норм Конституції України», – йдеться у заяві.

Поділитися в соціальних мережах