Депутат прогнозує “червоний терор” на Сумщині

Тим, що в державі поблажливо ставляться до витівок численних груп так званих «активістів», влада повністю знецінює закони України, її Конституцію, поступаючись законам вулиці та натовпу. На цьому наголошує депутат Роменської міської ради від Партії «Відродження» Олександр Саєнко.

«Подивіться, що робиться в країні. Тільки хочуть змінити якийсь закон або рішення, люди, які можуть втратити від цього, збирають «толпу», яка називає себе активістами та починає «мутити» і погрожувати владі.

А влада зараз, складається враження (і це не тільки на Сумщині, а по всій державі), хоче довалити остаточно все в країні, зробити так, щоб люди попросили «сильної руки», і встановити цілковиту, безповоротну диктатуру. Як зазвичай буває: будь-який розбрат закінчується диктатурою. Або країна далі розвалюється і розколюється.

Влада своїми діями домагається, щоб люди таки зажадали порядку. І тоді вона скаже: бачите, ми, як раніше більшовики, зробили «червоний терор» на прохання пролетаріату. Таке запросто може статися після нинішніх розгулів так званих «активістів».

Взяти місто Ромни: торгівці обурюються, що їх хочуть змусити купувати патенти або перейти на територію законного ринку. Таке враження, що в нас закону немає, а є тільки закон вулиці, натовпу, і ситуативно влада, шляхом загравання зі своїми виборцями, закриває подібні «дірки».

Треба сьогодні говорити не про тарифи, а про гідні заробітні плати і нормальні умови для бізнесу. Коли у людей з’явиться можливість більше заробляти, вони не звертатимуть уваги, скільки коштує проїзд або ще щось. А таку можливість може дати влада — своїми справедливими законами і розумними рішеннями», — упевнений Олександр Саєнко.

Поділитися в соціальних мережах