Депутат облради розповів про напад невідомих

Напад невідомих осіб на робочу депутатську групу Сумської облради, що стався днями у Буринському районі, — це намагання приховати від представників громадськості численні порушення при використанні держземель. Так прокоментував подію голова бюджетної комісії, депутат фракції «Відродження» Микола Березін, який очолював робочу групу.

«Ситуація неприємна, але розуміємо: вона викликана тим, що ми почали розбиратися в питанні надходжень податків до бюджету в Буринському районі.

…На зустрічі з головами сільських рад, директорами шкіл ми дізналися, що гроші Буринщині дуже необхідні, аби закупити дрова, підготувати заклади до зими. Тому ми поїхати перевіряти ці землі», — говорить Микола Березін.

Окрім того, додає депутат, є велике питання до керівників сільських рад і по виділенню 2 га землі, які, згідно із законодавством, мають право отримати учасники АТО. Сільради району відмовляються надавати інформацію, запевняючи, що вільних земель у них немає.

«Очевидно, хтось нам не хотів показувати, яка насправді ситуація із землями в цих населених пунктах… Як кажуть, на крадієві й шапка горить. Тому щодо цього інциденту ми будемо розбиратися разом із правоохоронними органами», — підкреслив Микола Березін.

Нагадаємо, днями невідомі особи на п’яти автомобілях заблокували членів робочої групи на дорозі, погрожували їм та облили зеленкою.

2

3

Поділитися в соціальних мережах