Депутат прокоментував скандальне виключення з “Батьківщини”

Днями повідомлялося, що депутат Конотопської міської ради Леван Толордава виключений із лав ВО “Батьківщина” за ігнорування партійної діяльності . Але сьогодні політик заявив у Фейсбуці, що він сам пішов із партії, ще у січні 2017, бо партійна організація у Конотопі перетворилася на “комерційний осередок”.

“Я свідомо прийшов у політичне життя міста у час «Помаранчевої революції» під гаслами партії « Батьківщина «, які мені були до вподоби, оскільки були направленні на встановлення справедливості і покращення життя людей. Але не так сталося як гадалося.
Мої мрії у щирість цих гасел керівництва цієї партії за останні два роки поступово почали розвіюватися . Так , керівництво партії «Батьківщина» у м. Конотоп Марченко Ю.М. і Тягній С.М. декларують одне, а при голосуванні у місцевій Раді роблять друге : підтримують олігархів і колишніх регіоналів у їх подальшому збагаченні за рахунок громади міста. На моє глибоке переконання партія «Батьківщина» у м. Конотоп перетворилась на комерційний осередок і нічого спільного не має з гаслами партії «Батьківщина» , під якими у 2004 р. під час помаранчевої революції я прийшов у політичне життя міста .
Тому , це змусило мене піти із цієї політичної сили 30.01.2017 року , оскільки її керівники у м. Конотоп дуже далеко відірвані від простого люду, не щирі і не правдиві .Моя заява від 30.01.2017 року додається . Заява від 31.01.2017 року додається . А у фейсбуці вони мене « виключили « з парті 19.04.2017 року , а із фракції в травні. Ось така у них правда”, – пояснив
 Леван Толордава.

Поділитися в соціальних мережах