Депутат: Приносив гроші з дому і докладав у бюджет

Діючій владі, як поганому танцюристу, завжди щось заважає. Її, найбільш корупційну та злочинну за всі роки незалежності, уже нічого не змінить. Окрім виборів. У цьому впевнений депутат Роменської міськради від партії «Відродження» Олександр Саєнко.

«Дивна виходить ситуація. Зробили Майдан, змінили владу, бо здавалося, погано жили: не вистачало грошей, і їх нібито крала «злочинна влада». Але прийшла інша влада — і жити стало гірше як мінімум втричі. Виникає думка: тоді ж начебто крали, а життя чомусь було краще — мабуть, Янукович з дому приносив гроші і трохи докладав у бюджет… Жарт, звичайно, але справді дивно.

Так, будь-яка революція породжує «піну». І ця «піна», разом із тим, що не тоне (а, як відомо, не тоне не тільки «Мілкі Вей»), плаває зверху. І щоб знайти дійсно чисту воду, треба потрудитися, пірнути вниз, бо чиста вода іде звідти. А щоб пірнути, треба набрати сил і повітря, потерпіти, пошукати… Ми ж з вами котрий рік плаваємо серед цієї «піни» (і не завжди «Мілкі Вею») і думаємо, що так — найкраще. Бо ЗМІ нам так розповідають, а ми в це віримо і віримо…

Партії та люди, які зараз керують країною, уже десятки років у владі. У них була можливість сто разів показати, які вони класні. Але їм завжди хтось заважає, як поганому танцюристу. Нових же вони не пускають: коли нікого немає на горизонті, вони одне з одним воюють, тільки-но хтось новий хоче пройти – об’єднуються й дружать проти нього.

…Зміни прийдуть тільки з виборами. Вміння керувати — це талант: якщо за кілька років він не проявився, то чекати змін далі — марно втрачати дорогоцінний час. Раніше я думав, що обранцям потрібно дозріти на своїх посадах, але тепер бачу: треба навпаки вибирати щороку, аби довго не тримати у владі «зайвих» людей. Рано чи пізно всі ці популісти випливуть на поверхню, і до влади прийдуть дійсно мудрі політики», — упевнений Олександр Саєнко.

Поділитися в соціальних мережах