Депутат Пилипейко допоміг шосткинським “барсятам” поїхати на змагання

Депутат облради від Опозиційного блоку Володимир Пилипейко проспонсорував поїздку шосткинських спортсменів на змагання до Харкова.

Днями у сусідній Харківщині відбувся турнір зі стрибків на акробатичній доріжці «Шалений Новий рік», і завдяки підтримці обласного депутата свої таланти продемонстрували там й шосткинські акробати – чотирнадцять вихованців КДЮСШ «Барса» віком від 4 до 9 років.

«Діти, на жаль, не підпали під категорію спортсменів, тому кошти на відрядження їх на турнір із районного бюджету не виділялися. Відтак було прийнято рішення про надання їм фінансової підтримки для поїздки. Сподіваюся, що участь у змаганнях не тільки продемонструє досягнення наших юних спортсменів, які наполегливо тренуються, а й принесе їм позитивні враження та нові знання», – зазначив Володимир Пилипейко.

За підсумками змагань у командному заліку вихованці «Барси» вибороли бронзу. Мають чим похвалитися і в індивідуальних заліках: перше місце посіли Єлизавета Кожедуб, Кіра Скрипка, Софія Скрипка, Тетяна Плавко. «Срібло» дісталося Олені Крівущенко, Софії Мариної, Дар’ї Теслюк, Валерії Гуленок, Анастасії Малкової, Єлизаветі Безкоровайній, Владі Шевкун. Третє місце завоювали Юлія Сисоєва, Ясна Михальченко, Юлія Кононенко.

Поділитися в соціальних мережах