Депутат розповів про приховані ігри

У ситуації з «безгазом» на Роменщині відбуваються приховані ігри, вважає депутат Роменської міськради (фракція «Відродження») Олександр Саєнко.

«Це моя суб’єктивна точка зору, але, я думаю, першою частиною був «ПриватБанк» — тепер, скоріше за все, хтось намагається забрати «Укрнафту».

Вважаю, проблеми не тільки з ліцензіями, як нам говорять. Взагалі в усьому світі йде тенденція до зниження видобування нафти, аби не було перевидобутку й трималася її ціна на ринку. У цьому беруть також участь і Володимир Путін, і ОПЕК (організація країн-експортерів нафти). А в нас якраз під шумок «віджимають» у структури Ігоря Коломойського те, що свого часу він придбав.

…Надра належать народові. При цьому ніхто чомусь не може поділити між людьми землю (яку можливо розмежувати) і дати право розпоряджатися нею, а надра, які поділити під землею нереально, якимось чином умудрилися — причому так красиво, що народ до цього не має ніякого відношення (прямо фокусники!). Таке ж можна сказати і про шахти, переважна більшість яких — далеко не державні…

Але у будь-якому випадку, людей без газу не залишать… ліцензії дадуть, розберуться: когось зроблять винним, не зроблять – так призначать. Вкажуть на когось пальцем, звинуватять у саботажі чи підриві, і знову всі підтримають ту версію, яку піднесуть засоби масової інформації», — відзначив Олександр Саєнко.

Поділитися в соціальних мережах