Депутат Стрельченко пообіцяв підтримати “Колос” – колиску майстрів спорту

Вчора, 9 листопада, відбулася ІХ позачергова звітно-виборна конференція обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, на якій за півторарічний термін роботи відзвітував заступник організації Євген Зюзь.

Він розказав про те, що «Колос» об’єднує фізкультурників і спортсменів у 15 районах області, а це близько двох тисяч учасників. Своєю повсякденною працею тренери сприяють гармонійному розвитку дітей, молоді, виховують в них любов до занять спортом.

До складу ВФСТ «Колос» входять і спортивні школи. У них займаються 1280 учнів, яких готують 58 тренерів. Втім, кількість штатних тренерів до загальної кількості складає 58,6%. Тому Президія «Колосу» ставить завдання перед собою і директорами ДЮСШ збільшити кількість штатних тренерів-викладачів.

«За звітний період у «Колосі» підготовлено 4 майстри спорту, 24 кандидати в майстри спорту, 11 чоловік входять до складу Національної збірної команди України», – зазначив у своєму звіті Євген Олександрович. Він наголосив, що організація й надалі, не дивлячись на труднощі, докладатиме всіх зусиль, аби проводити змагання, розвивати спорт на селі і долучати до занять якомога більше дітей та молоді.

Його підтримав і депутат обласної ради, голова фракції Опозиційного блоку Олександр Стрельченко. Він подякував керівництву «Колосу» за те, що на рівні місцевих громад сьогодні проводяться спортивні змагання, а наші спортсмени досягають високих результатів навіть на європейському рівні.

«Завдячуючи вашій організації наші діти відволікаються від пагубних звичок. Спорт їх загартовує, розвиває фізичне здоров’я, а для когось ще й стає стартом для подальших спортивних звершень», – наголосив обранець.

Депутат пообіцяв, що, не дивлячись на те, що ситуація в країні істотно відобразилася на галузі, він, разом зі своїми колегами буде робити все для того, аби «Колос» і надалі був однією з найкращих спортивних організацій Сумщини.

Наприкінці конференції головою обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України одноголосно було обрано Євгена Зюзя та новий склад президії.

Євген Олександрович пообіцяв працювати на розвиток спорту в області, продовжувати славні надбання та примножувати спортивні досягнення «Колоса».

Поділитися в соціальних мережах