Депутат Стрельченко занепокоєний, що 15 тисяч сумчан живуть у темряві

Депутат облради від Опозиційного блоку Олександр Стрельченко звернувся до міського голови, аби той відреагував на проблему відсутності зовнішнього вуличного освітлення біля багатьох будинків по І.Сірка, Інтернаціоналістів та просп. М.Лушпи.

 «Через відсутнє освітлення часто траплялися випадки, коли мешканці травмувались, не помітивши ям та інших перешкод на дорозі. Також темрява біля будинків доставляє мешканцям багато незручностей та сприяє збільшенню випадків злочинної діяльності. Беручи до уваги кількість житлових будинків, де по мікрорайону відсутнє вуличне освітлення, то без цієї послуги залишилось близько 15 тисяч мешканців міста!», – йдеться у зверненні Олександра Стрельченка.

Так, з його слів, вже протягом більше 10 днів відсутнє зовнішнє освітлення на прибудинкових територіях житлових будинків №№ 33, 33/1, 35, 37, 41, 45 по вул. І.Сірка, №№ 23, 25 по вул. Інтернаціоналістів та  № 32 по проспекту М.Лушпи.

Депутат Опозиційного блоку просить міську владу звернути увагу на цю проблему та вжити необхідних заходів для відновлення зовнішнього освітлення на дворових територіях мікрорайону.

Поділитися в соціальних мережах