Депутата оштрафували за “Мерседес”

Штраф має заплатити обранець Роменької міської ради – за те, що невчасно задекларував придбану іномарку вартістю понад 250 тисяч гривень. Про це повідомляють у прес-службі Роменського міськрайонного суду.

8 червня минулого року депутат Роменської міськради прикупив автомобіль “Mercedes-Benz C180” 2004 року випуску й того ж дня зареєстрував іномарку в територіальному сервісному центрі, розповідають у прес-центрі. Однак, Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані в десятиденний термін чоловік повідомити, вочевидь, забув. Натомість “затягнув” із цією справою майже на рік – відомості про машину вказав лише 5 березня 2018-го. 

Своїми діями депутат порушив вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані), пояснюють у суді. Відтак його притягнули до адміністративної відповідальності та наклали штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 1700 гривень.

Як з’ясувалося, мова йде про депутата Віктора Сівака – саме в його декларації, поданій 5.03.2018, вказані відомості про згаданий автомобіль.
Постанова суду не набула законної сили й може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення.

Джерело: Новий погляд Роменщини

Поділитися в соціальних мережах