Депутати хочуть позбавити мера Лисенка премій і надбавок

На засідання сесії Сумської міської ради депутати від фракцій «За Україну!» та «БПП «Солідарність» внесли проект рішення «Про позбавлення надбавок до посадового окладу та преміювання міського голови на 2018 рік».

Депутати пов’язують свою пропозицію позбавити мера Сум Олександра Лисенка надбавок та премій до кінця 2018 року із ситуацією, яка склалася із початком опалювального сезону у місті.

«Відповідно до рішення виконавчого комітету від 19.10.2018  № 561 «Про початок та закінчення опалювального сезону 2018-2019 років в місті Суми» початок опалювального періоду 2018-2019 років в місті Суми у житловому фонді міста розпочинається з 22.10.2018 року. Станом на 26.10.2018 року у місті Суми залишається надзвичайна ситуація зриву опалювального сезону на території обслуговування ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», що призводить до соціальної напруги серед мешканців Курського мікрорайону міста.

Дані обставини свідчать про неефективність реалізації виконавчими органами ради та їх керівником повноважень щодо забезпечення населення міста Суми теплом на початку опалювального періоду 2018-2019 років.

Проаналізувавши ситуацію, що склалася із забезпеченням споживачів міста Суми послугами з теплопостачання ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада вирішила позбавити надбавок до посадового окладу та преміювання міського голову Лисенко Олександра Миколайовича на 2018 рік», – йдеться у проекті рішення.

Проект рішення був включений у порядок денний – 13 із 33 депутатів були «за» (необхідна третина від присутніх).

Поділитися в соціальних мережах