Депутати міськради стали жертвою дезінформації

Неправдиву інформацію про діяльність депутатів подали до вищих партійних органів колишній голова Глухівської міської парторганізації Сергій Якименко та помічник народного депутата Руслан Павленко, які нині за ці та інші порушення виключені з Соціал-демократичної партії.

Керівник СДП Олександр Сугоняко вважає, що відкликання депутатів Глухівської міської ради від їхньої політичної сили Тетяни Михайлик, Тетяни Смирнової та Юлії Сахошко було неправомірним. Вони мають повернутися до міськради. «Ми з’ясували, що всі звинувачення проти наших депутатів неправдиві, і звернулися до Політради з проханням скасувати рішення про їх відкликання», – відзначив новий керівник Глухівської організації СДП Артур Амірханян.

«Політрада Соціал-демократичної партії врахувала усі обставин ситуації і задовольнила прохання, попереднє рішення відмінено, – заявив Олександр Сугоняко. – Просимо вважати депутатів Глухівської міської ради VII скликання Т.В. Михайлик, Т.М. Смирнову, Ю.В. Сахошко правомочними». Відповідне повідомлення направлено на адресу Глухівської міської виборчої комісії.

Основною претензією при відкликанні депутатів були відсутність роботи з виборцями, відрив від партії і т. ін.

nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах