Депутати не підтримали відміну транспортного конкурсу

Сьогодні, 29 березня, депутати Сумської міськради зібралися на черегове сесійне засідання. У порядку денному — 147 питань. На сесії були присутні 34 депутати із 43.

У порядок денний намагалися включити питання про скасування результатів транспортного конкурсу. Ініціаторами виступили депутати від фракцій БПП «Солідарність», «За Україну!» та ВО «Свобода».

Безымянный1

Проте за внесення проекту рішення проголосувало лише 13 депутатів. Партії «Батьківщіна», «Самопоміч» та «Опозиційний блок» голосували проти.

Безымянный2

Безымянный3

Нагадаємо, проект рішення про скасування рішення виконкому «Про введення в дію рішення конкурсного комітету з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування» у СМР зареєстрували депутати Дмитро Лантушенко та Володимир Чепік.

28 лютого, після тривалого і таємного засідання конкурсна комісія таки оголосила результати транспортного конкурсу. 3 березня на позачерговому засіданні виконкому, де мали затвердити результати, хтось у кабінет вкинув димову шашку. Виконком Сумської міськради затвердив результати скандального транспортного конкурсу у «робочому режимі».

Поділитися в соціальних мережах