Депутати-опозиціонери за власний кошт відновили дворове освітлення у Шостці

Жителі будинків №11Б,В, що по вул. Моргуна в Садовому мікрорайоні Шостки, нарешті дочекалися дворового освітлення. За сприяння депутатів Опозиційного блоку облради Володимира Пилипейка та міськради Віктора Калиновського ця робота була проведена в найкоротші терміни.

Люди розповідали, що нормального освітлення біля будинків тут не було ще з радянських часів. Ускладнювали ситуацію й місцеві вандали, які періодично розбивали працюючі ліхтарі.

Депутати Опозиційного блоку взяли ситуацію у власні руки та оперативно відреагували на проблему людей: за власний кошт над кожним під’їздом будинків встановили економні світлодіодні LED-світильники. Відтак по залитому світлом двору мешканці можуть гуляти без побоювання.

«Освітлення ідеальне! Набагато яскравіше, ніж від звичайних ламп. Повністю освітлений весь двір! Ще б такі ліхтарі на автобусній зупинці по вул. Воронізький, а то ввечері страшно ходити», – розповідала на радощах місцева жителька Галина Махіна.

Під час чергової зустрічі з одним із депутатів – Віктором Калиновським – мешканці обговорили низку проблем, у вирішенні яких Опозиційний блок має намір допомогти. Зокрема, щодо подальшого благоустрою прибудинкової території двору, ремонтну покрівель тощо.

У політичній силі переконані, що тільки ефективна робота разом у співпраці з шосткинцями стане запорукою позитивних змін на краще. Принаймні, представники Опозиційного блоку своїми реальними справами доводять це щодня.

Поділитися в соціальних мережах