Депутати прогнозують скандальну сесію облради

Сесія Сумської обласної ради обіцяє бути гарячою – буде розглядатися розподіл 29 мільйонів бюджетних коштів, внесення змін до перспективного плану формування спроможних територіальних громад та преміювання керівництва ради. Щодо прийняття рішень у активної громадськості є великі сумніви щодо прозорості.

Лілія Ричкіна, депутат Сумської обласної ради, яка нині приєдналася до “Східного корпусу”,  наголошує на тому, що 29 мільйонів вільного залишку були поділені практично у закритому режимі.

Її обурює те, що керівництво облради просто проігнорувало багато депутатських запитів, зокрема, щодо лікування тяжкохворих дітей, оснащення медичних закладів та інших. Зате про преміювання себе самих не забуло – втім, чи дозволить депутатський корпус подібну розкіш посадовцям в економічно складний час, побачимо завтра.

Вируватимуть на сесії пристрасті і навколо перспективного плану формування спроможних територіальних громад. Тим більше, на пленарне засідання завітають сільські голови, деякі з яких планують виступити. Основна проблема, за даними численних звернень сільських рад, громадськості – карта об’єднання не враховує думки людей, тож обіцяна владою «добровільність» вкотре виявилась міфом. Як, почасти, і обіцяна фінансова підтримка.

Відбудеться сесія 7-го липня на площі Незалежності у Будинку рад. Початок – о 10-й годині.

Джерело: http://media.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах