Депутати «Відродження» взяли участь в організації та проведенні дитячого турніру з дзюдо

Депутати партії «Відродження» взяли участь в організації та проведенні відкритого дитячого турніру з дзюдо, який пройшов у місті Ромни.

За словами учасників, рівень змагань вразив масштабністю та організованістю. На турнір з’їхалося 19 команд — більше 250 спортсменів із Сумської, Черкаської, Чернігівської, Полтавської та Київської областей. За перемогу змагалися хлопці 2005-2009 і дівчата 2002-2009 років народження.

Серед гостей, які приїхали вболівати за вихованців роменського відділення ДЮСШ ім. В. Гречаного, — віце-президент Сумської обласної федерації дзюдо, майстер спорту України з самбо, голова фракції «Відродження» у Сумській облраді Олександр Будник, представники депутата облради Дмитра Кірюхіна і депутата Роменської міськради Олександра Саєнка. Народні обранці не тільки тримають кулаки за роменських спортсменів, але й виступають постійними спонсорами подібних змагань.

Перед початком турніру грошові призи Сумської обласної федерації дзюдо отримали члени збірної України, переможці та призери Всеукраїнських змагань з боротьби дзюдо та самбо.

За підсумками напруженої боротьби, що тривала протягом дня, перше місце посіла команда міста Ромни, друге – Києва, на третьому опинилися дзюдоїсти з міста Драбово Черкаської області. Переможців та призерів нагородили медалями, грамотами і новорічними подарунками від спонсорів.

Відзначили і самих постійних спонсорів турніру: за вагомий внесок у розвиток дзюдо на Сумщині пам’ятні дипломи Сумської обласної федерації дзюдо отримали депутати «Відродження» Олександр Саєнко і Дмитро Кірюхін.

dscn6905

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах