До Конотопа знову приїхали активісти залізничної блокади

Начальник штабу блокади підполковник Сергій Акімович зробив заяву, в якій повідомив, що наразі група блокувальників перебуває на території товарної станції у місті Конотоп. Цю локацію, каже, обрали через стратегічність та близькість до кордону з РФ. Мовляв, це один із крупних залізничних пунктів, на базі яких відбувається перший етап сортування “товарняків”.

Зі слів ватажка блокадного руху –  тиждень тому активісти звернулися до Кабміну нарешті прийняти проект постанови про припинення постачання вугіллля з російської території, який обіцяли затвердити ще в квітні. “Сьогоднішня акція має попереджувальний характер. Головна місія – з’ясувати ситуацію на вузловій станції. У Кабміну є ще тиждень на виконання своїх обіцянок. Аби ветеранам АТО не довелося знову відкривати редути та влаштовувати силові акції, які закінчуються відкриттям кримінальних справ і дестабілізацією залізничного сполучення”, – повідомив Сергій Акімович.

У числі активістів блокади оператор також зафіксував нардепів Єгора Соболєва та Семена Семенченка. Парламентарі повідомили, що зараз перевіряють спостережний пункт, який у Конотопі з’явився ще в березні. Вугілля скраплений газ та добриво  – основні товари, на яких тримається російсько- українська торгівля.

Повну версію звернення активістів блокадного руху  – дивіться за посиланням.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах