Домівки депутатів “помітили” похоронними вінками

Перед проведенням сесії Конотопської міської ради у райцентрі знову не минулося без скандалів. До осель депутатів Сергія та Наталії Демехи, а також Наталії Льовшин підкинули похоронні вінки.

Про це пише місцева активістка Інна Панченко, звертаючись у Фейсбуці до представників правоохоронних органів.

“ЩО ЗА “БЕСПРЄДЄЛ” У КОНОТОПІ?

Напередодні чергового засідання сесії до осель депутатів Наталії Льовшин ( Наталья Семенова ) та Наталія Демеха Сергій Демехапринесли похоронні вінки.

За попередньою інформацією, міський голова напередодні, запрошуючи на сесію депутатів, ноголосив, що засідання відбудеться, якщо не будуть на ньому присутні вищезгадані депутати, яких Семеніхін аргументовано не підтверджено навіть партією ВО “Свобода” вважає зрадниками.

Цирк по-семеніхінськи продовжує гастролювати, а ознаки шизофренії прогресують, адже сприяє цьому беззаконню бездіяльність поліції.

Де результат розслідування моєї справи по вінках, та й будь-якої іншої? Чому, знаючи хто мене облив на сесії фуркацином при безлічі свідків та наявності відеоматеріалів і досі не розслідувана справа?
Чому навіть не внесені до ЄДРР численні мої заяви щодо перешкоджання журналістській діяльності, де воно було очевидним, з підтверджуючими відеоматеріалами, на очах у працівників поліції? Одні відписки.
Вас через суд змушувати працювати?”

20479926_461254604256472_7461427867482491136_n

Поділитися в соціальних мережах