Дружину мера звинуватили в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі

За інформацією сайту Міністерства юстиції України, дружина мера Глухова Олена Терещенко (Єськіна) звинувачується у невиконанні рішення суду, розпаленні  міжнаціональної ворожнечі, втручання  в особисте життя та у несплаті  кредитів.

Як повідомляється на сайті Міністерства, 21 серпня відкрито виконавче виробництво у справі про виконання судового рішення Шевченківського районного суду, який визнав  поширену Оленою Терещенко-Єськіною  інформацію щодо громадянки  Олени Росовік, як таку, що  не відповідає дійсності.

За рішенням суду, Терещенко-Єськіна мала публічно спростувати свої заяви про «крадіжку землі», «незаконну забудову замку» та «російське громадянство»  Росовік, але так і не зробила цього. У разі невиконання рішення суду її спочатку грозить грошовий штраф, при подальшому його ігноруванні  буде порушено кримінальну справу, яка передбачає  до 3-х років позбавлення волі.

Як раніше повідомляли ЗМІ, стосовно дружини мера Глухова Оболонським управлінням Нацполіції у м.  Київ  вже ведеться розслідування ще за двома статтями Кримінального кодексу: «розпалювання міжнаціональної ворожнечі»  та «втручання в особисте життя».

Ще одна проблема із законом  у дружини мера Глухова  – неповернення мільйоних  кредитів «Укрсоцбанку»: це справа знаходиться на розгляді у Шевченківському суді м. Київ.

Джерело: https://antikor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах