Екс-депутат шукає житло для двох працьовитих тайок

Фото зі свого екзотичного відпочинку виклав у Фейсбуці колишній депутат Сумської міськради (2010-2015 рр) Володимир Скиба, нині – помічник нардепа Олега Медуниці.

Як заявив сам екс-обранець, у 60 років до нього раптом прийшла друга молодість. Судячи з фото – прийшла не сама: компанію склали дві молоді тайки. Саме з ними, говорить пан Скиба, прийшло і розуміння, що після 60-ти – життя може бити ключем не тільки по голові.

“ПОСЛЕ 60-ти – ЖИЗНЬ БЬЁТ КЛЮЧОМ 🙂 Спасибо ДЕВОЧКИ за ПРАЗДНИК ДУШИ 🙂 Буду писать, звонить, помнить… Ах, эти ночи, ночи, ночи, ночи, ночи, Вы ж не забудьте снять колечко, между прочим! ШО СЛЮНКИ ТЕКУТЬ 🙂 ЗАВИСТНИКИ :)”, – прокоментував свій відпочинок екс-депутат. Не забув поділитися і враженнями від славнозвісного тайського темпераменту – порівняв його з борщем. “Для тих, хто не пробував ТАЙСЬКОГО ТЕМПЕРАМЕНТУ: ЦЕ ТАКЕ САМЕ ЯК ЇСТИ БОРЩ – ЩЕ Й НОГОЮ ПРИТУПУВАТЬ :)”, – написав пан Скиба.

До речі, серед “зависників”-коментаторів опинився і сам нардеп Медуниця. “Дві тайки не одна!)”, – із розумінням справи долучився він до коментарів.

За словами Скиби, дівчатам настільки сподобався відпочинок із сумчанином, що вони збираються летіти в Україну. Тож наразі екс-депутат думає, де прилаштувати “працьовитих”. “МУЖИКИ, ЩО РОБИТЬ? ДІВЧАТА В УКРАЇНУ НАЛАШТУВАЛИСЬ ???? Я то привезти можу а от де їх пристроїть? Може хтось візьме на деякий час? Я потім (як ще раз їхатиму) заберу… Дівчата ТРУДОЛЮБИВІ 🙂 НУ? ЖДУ ПРОПОЗИЦІЙ”, – написав Володимир Скиба.

eee

aoapoo

Поділитися в соціальних мережах