Екс-депутат від «Батьківщини» вимагає публічних вибачень

На минулому тижні, на сесії Сумської міськради, лідер фракції «Батьківщина» Василь Гончаров оголосив про те, що з лав партії та фракції в Сумській міськраді виключили Валерія Заїку та Ольгу Фірсову – за «систематичне порушення партійної дисципліни, невиконання доручень партії та дії, підривають авторитет організації». Сьогодні, на черговому засіданні Сумської міськради, історія продовжилася. Ольга Фірсова нарешті розкрила причину «вигнання» і зажадала від Гончарова публічних вибачень.

«На минулому засіданні глава фракції «Батьківщина» заявив про моє ганебну поведінку. Прошу спростувати цю заяву або надати підтвердження цих слів. Ця інформація ганьбить мою честь і гідність як депутата перед моїми виборцями. Василь Миколайович зводить рахунки з чесними депутатами, які борються з корупцією і виконують зобов’язання перед виборцями. За те, що я підтримала рішення щодо притягнення до відповідальності секретаря міськради Андрія Баранова, якого суд визнав корупціонером (він невчасно подав декларацію про доходи за 2016 рік), ви заявили, що моя поведінка – ганебна. Вимагаю публічних вибачень!», – заявила Ольга Фірсова.

На це Гончаров відповів, що не розуміє, чому претензії саме до нього, адже він просто виконав рішення фракції: «Це не було моє особисте рішення»…

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах