Екс-директор “Сумиоблагролісу” пояснив, чому пішов з посади

Як ми уже повідомляли, 22 грудня депутати Сумської облради звільнили генерального директора ОКАП «Сумиоблагроліс» Сергія Котляренка на підставі його заяви про звільнення. Сьогодні у Фейсбуці екс-посадовець пояснив, чому зробив такий крок.

“Іноді доводиться приймати незручні для себе, але потрібні рішення. Після зміни керівництва Сумської обласної ради, я, так як був делегований на посаду керівника “Сумиоблагролісу” командою Семена Салатенка, добровільно написав заяву на звільнення. Депутати підтримали мій крок й одразу назначили нового керівника.

ОКАП “Сумиоблагроліс” передаю новому керівникові у гарному економічному стані. За час мого управління “Агролісом” нам вдалося зробити це комунальне підприємство більш прибутковим, економічна діяльність його стала більш прозорою, вдалося ліквідувати кілька корупційних схем – і це, як бачимо із показників роботи, вже дало свої позитивні результати.

Окремо хочу відзначити нашу боротьбу із незаконними вирубками – нашою командою їх було зафіксовано рекордна кількість, причому зафіксовані вирубки були різних років господарювання, однак всі вони були передані до розгляду в правоохоронні органи. По деяким справам уже є результати. Окрім цього за нашої ініціативи, депутати обласної ради прийняли звернення до Кабміну щодо посилення відповідальності за незаконні порубки лісу. На перспективу такий крок, дасть ще більше можливостей боротися із “чорними” лісорубами.
Із останніх кроків – затвердження Проектів організації та розвитку лісового господарства. Тепер підприємство зможе розвиватися планово і стати ще більшою опорою для бюджету області.

Звичайно, попереду ще багато роботи – готуючись до мораторію, ми значно обновили наше обладнання, завдяки якому підприємство зможе наростити переробку деревини. Це не легкий процес і я щиро бажаю новому керівництву здолати всі труднощі і зробити ОКАП “Сумиоблагроліс” ще кращим та ефективнішим підприємством. Наснаги та терпіння, в добру путь!”, – написав екс-посадовець.

Нагадаємо, замість Сергія Котляренка гендиректором «Сумиоблагролісу» призначили депутата облради від «Волі народу» Костянтина Товстуху.

Поділитися в соціальних мережах