Екс-керівник сумської “Свободи” хоче загнати російськомовних українців у гетто

Екс-очільник Сумської облорганізації ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко під час пікету будівлі Конституційного суду України, де 17 листопада проходило засідання щодо мовного «закону Ківалова- Колесніченка», закликав загнати всіх, хто розмовляє російською, у гетто.

«Там, де є російська мова – там є окупанти. Там, де є російська мова – є сепаратисти і «русскій мір», який приходить захищати ворог зі зброєю. Там, де її немає – немає натяків на те, що москаль може топтати нашу землю. Тому треба робити все для того, щоб на нашій землі російськомовні зникли «як роса на сонці».

Російська мова в Україні має право бути тільки в одному статусі – вона має бути зайвою. Вона, як сміття, чіпляється до наших дітей – у школах, на вулиці, по телебаченню, у ЗМІ. Тому треба зробити все, щоб це сміття викинути геть з нашої хати”, –  сказав у своєму виступі депутат міськради Києва від ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко.

Становище української мови в Україні, і, зокрема, квоти на україномовний контент на радіо і телебаченні він порівняв із гетто. «А в гетто ми повинні загнати російську мову, російські пісні. Я хочу для них гетто в Україні таке, яке нам створювали століттями у себе на землі. Ми не хочемо створювати гетто у них вдома. Хочеш співати російською – пензлюй в Москву», – сказав Мірошниченко.

Поділитися в соціальних мережах