Екс-мер Конотопа звернувся до прокуратури з приводу “концертних” коштів

Артем Семеніхін у черговому стрімі “забракував” свято, яке організували у Конотопі в День міста.

“Все відбулося похмуро. Йде п’ятий рік війни. Фактично з обіду місто заполонили торговельні ятки, у яких продавали сила-силенна алкоголю. Почалися бійки. Під вечір все було брудне, у фекаліях, пройти було ніде. І звичайно концерт від якого просто нудило. Відбувалось взагалі невідомо що. Концерт – це просто дно!”, – говорить екс-мер. Не забув він виказати купу образ і у бік нинішньої влади Конотопа.

Також Артем Семеніхін повідомив про свої плани на найближче майбутнє. “Ми зараз звернулися до Генеральної прокуратури, до Міністра внутрішніх справ. Це депутати Верховної Ради України, до речі, звернулися. Щоби провести розслідування, з яких коштів було профінансовано вчорашній концерт у Конотопі”, – заявив екс-мер. Він додав, що за наявною у нього інформацією, не були своєчасно укладені договори з артистами, які виступали на День міста у Конотопі, та попередив працівників міської ради про персональну відповідальність перед ним.

“Якщо хтось із фінвідділу міської ради, відділу культури дозволить собі укладати договори заднім числом, майте на увазі, нестимете кримінальну відповідальність. І я особисто вам цього не пробачу”, – зауважив Семеніхін.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах