Екс-мер: У місті відбувається повна узурпація влади (відео)

У своєму черговому відеозверненні колишній очільник Конотопа Артем Семеніхін розкритикував “фейкову” сесію міської ради, яка відбулась днями, і заявив, що у місті розпочалась повна узурпація влади.

По-перше, за словами екс-мера, депутатам-свободівцям на сесії не дали слова, по-друге, на підтримку нового секретаря міської ради зібрали групу бюджетників, яких відірвали від своїх робочих місць заради того, аби вони були присутні на сесійному засіданні.

– Мало того, що позвільняли практично всіх і вся, хто їм не подобався, буквально за кілька тижнів, так вони тепер ще змінили голів депутатських комісій, тих, які не знаходились із ними в коаліції. Зокрема, це комісія з питань регламенту і взаємодії з правоохоронними органами, яку очолював Віталій Гланц, а тепер очевидно очолює пан Бібік – права рука такого собі Івана Огрохіна, щоб ви розуміли собі…, – сказав колишній мер.

Також Артем Семеніхін зауважив, що йде стадія перемовин між підприємцем і деякими депутатами щодо продажу земельної ділянки, розташованої біля міської ради по заниженій у кілька десятків разів ціні.

Колишній міський голова розкритикував діяльність заступника мера Тараса Омельченка, низько оцінивши його управлінські й інтелектуальні здібності.

Щодо ситуації з “Теплогарантом”, теплопостачаюим підприємством, яке знаходиться на межі банкрутства, то провину за це Артем Семеніхін переклав на своїх попередників, зазначивши, що вони не проводили модернізацію обладнання, яка вже тоді буда вкрай необхідна.

Екс-мер зазначив, що якщо раніше до міського голови можна було будь-кому зайти і спокійно поспілкуватись, то зараз у міській раді встановлено жорсткий пропускний режим.

Проте, за словами Артема Семеніхіна, це все ненадовго, адже “фейкова влада” програє всі суди і буде змушена повернути зарплатню, яку незаконно отримувала, до казни.

Відео – за посиланням у Фейсбуці.

Поділитися в соціальних мережах