Глухівське управління соцзахисту поскаржилось омбудсмену на мера

Колектив управління соціального захисту населення Глухівської міської ради звернувся до Уповноваженної Верховної Ради України з прав людини та Директора Департаменту соцзахисту населення Сумської ОДА через необгрунтоване, на їхнє переконання, звільнення начальниці Лариси Громак.

Зокрема у зверненні йдеться про брудну анонімку, через яку міським головю Мішелем Терещенком було прийняте таке кадрове рішення.

“28.04.2017 року о 14.30 до нашого управління завітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Васильєва М.І. та начальник організаційно-контрольного відділу міської ради Кащенко Т.О. і повідомили нас про те, що на ім’я Глухівського міського голови Терещенка М. надійшло анонімне звернення від трудового колективу нашого управління щодо свавілля начальника управління соціального захисту населення Глухівської міської ради Громак Л.А.

На анонімне звернення колектив управління відреагував негативно, направивши листа міському голові з проханням не розглядати анонімку, яка не містить жодного підтвердження фактів, які вказані в анонімці. Але не зважаючи на звернення колективу та недостовірність фактів видається розпорядження міського голови про створення робочої групи для проведення перевірки нашого управління з питань, вказаних в анонімному листі, що є порушенням статті 8 Закону України «Про звернення громадян», бо анонімне звернення не розглядається.

Робоча група на чолі з заступником міського голови О.І. Вискубом 11.05.2017 відвідали управління, отримали копії документів запитаних в усній формі.
Від зустрічі з колективом управління члени робочої групи відмовились. Жодних пояснень від працівників управління не були взяті.
З результати перевірки начальник управління ознайомлена не була, актів протоколу не підписувала, пояснень не надавала.
13.05.2017 видано розпорядження в.о.міського голови № 72-к «Про звільнення Громак Л.А.» за одноразове грубе порушення трудових обов’язків згідно пункту 1 статті 41 Кодексу законів про працю України.
Колектив не вбачає в роботі начальника управління Громак Л.А. дій, які б викликали її звільнення”

Поділитися в соціальних мережах